WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

WŁODAWSKI DOM KULTURY

26 października 2018r.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

 

ok. 9.10

1.  Łucja Zdolska - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „TAKI KRAJ”, „NIEPODLEGŁA, NIEPOKORNA”;

2. Amelia Mich - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „MIEJCIE NADZIEJĘ”, „ BIAŁY KRZYŻ”;

3. Maja Wojtak - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „MÓWIĘ O TOBIE DOBRZE”, „STO DWADZIEŚCIA TRZY”;

4. Karolina Zielińska - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „OJCZYZNO MA”, „STO DWADZIEŚCIA TRZY”;

5. Oliwia Łojewska - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „NIE IDŹ NA WOJNĘ”, „NIEPODLEGŁA, NIEPOKORNA”;

6. Wiktoria Łojewska - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „A GDY NA WOJENKĘ”, „BIAŁY KRZYŻ”;

7. Zespół ze Szkoły Podstawowej w Żukowie, kat.I, „DZIŚ DO CIEBIE PRZYJŚĆ NIE MOGĘ”, „ORZEŁ BIAŁY”;

8. „Wesołe Nutki” - Szkoła Podstawowa w Żukowie, kat.I, „STO DWADZIEŚCIA TRZY”, „ORZEŁ BIAŁY”;

ok. 9.30

9. Joanna Paciorkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, kat.I, „ŚPIEWKA”, „DZIEWCZYNA Z GRANATEM”;

10. Zespół wokalny „CANTO” - Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, kat.I, „MYŚLIMY O POLSCE”, „UWIERZ POLSKO”;

11. Sylwia Winiarczyk – Publiczne Gimnazjum we Włodawie, kat.II, „TANGO NA GŁOS, ORKIESTRĘ I JESZCZE JEDEN GŁOS”, „ŚPIEWKA”;

12. Maciej Jaszczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, kat.II, „PIECHOTA”, „PAŁACYK MICHLA”;

13. Zespół wokalny „GAUDEAMUS” - Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, kat.I, „NIEPODLEGŁA”, „DZIŚ IDĘ WALCZYĆ, MAMO”;

14. Patryk Czugała - Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, kat.I, „PIEŚŃ ORLĄT”, „SADŹMY RÓŻE”;

 

ok. 9.45

 15 . Nina Krzemińska – Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie, kat.II, „MURY”, „PANIE GENERALE”;

16. Weronika Waszuk –Szkoła Podstawowa w Wyrykach, kat.II, „CISZA, MODLITWA KATYŃSKA”, „DZIEWCZYNA Z GRANATEM”;

ok. 9.50

17. Zespół „Black Diamonds” – Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie, kat. II, „SZARE SZEREGI”, „WSPOMNIENIE”;

18. Maciej Witkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie, kat. I, „BIAŁY KRZYŻ”, „PRZYBYLI UŁANI”;

ok. 10.00

19. Martyna Styś – Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, kat.I, „DESZCZ JESIENNY DESZCZ”, „DZIEWCZYNA Z GRANATEM”;

20. Zespół wokalny „WNIEBOGŁOSY” - Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, kat.I, „DZIŚ IDĘ WALCZYĆ, MAMO”, „O MÓJ ROZMARYNIE”;

21. Michał Jabłoński - Szkoła Podstawowa w Jaszczowie, kat.I, „RÓŻA I BEZ”, „BIAŁY KRZYŻ”;

22. Adam Wieczorek - Szkoła Podstawowa w Jaszczowie, kat.I, „PAŁACYK MICHLA”, „WITAJ, ZOSIEŃKO”;

23. Kacper Sadź - Szkoła Podstawowa w Milejowie, kat.I, „POLSKIE KWIATY”, „PRZYSZEDŁ NAM ROZKAZ”;

24. Martyna Beksiak - Szkoła Podstawowa w Milejowie, kat.II, „PIEŚŃ WIKTORII”, „JEDNA CHWILA”;

ok. 10.45

25. Zespół wokalny „GLORIA” - Szkoła Podstawowa w Orchówku, kat.I, „NIEPODLEGŁA, NIEPOKORNA”, „PIECHOTA”;

26. Oliwia Sermanowicz –Zespół Szkół w Puchaczowie, kat.I, „PRZYTULMY POLSKĘ DO SERCA”, „MARSZ SYBIRAKÓW”;

27. Zespół wokalny „Ósemka” – Zespół Szkół w Puchaczowie, kat.I, „MIASTO 44”, „POBÓR NA DZIEWCZYNKI”;

28. Michał Grabiec – Szkoła Podstawowa w Łęcznej, kat.II, „OJCZYZNA”, „CZTERDZIESTY CZWARTY”;

29. Karolina Staniak - Szkoła Podstawowa w Łęcznej, kat.I, „SERCE W PLECAKU”, „CZERWONE MAKI”;

30. Zespół „Małe Altusie i Altusy”- Szkoła Podstawowa w Łęcznej, kat.I, „MARSZ ZUCHÓW Z OBOZU CZECHOWSKIEGO”, „NIE MASZ JAK PIECHOTA”;

 

 

 

 

 

 

                        



     ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA: