Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się

LOGOPEDYCZNY KONKURS PIĘKNEGO MÓWIENIA

pod hasłem „JĘZYKOWE WYGIBASY”

30 października aż 103 uczniów z kl. 0-III recytowało łamańce językowe oraz wierszyki logopedyczne z trudnością językową. Uczniowie w przyjaznej atmosferze prezentowali swoje umiejętności językowe, rozwijali świadomość artykulacyjną, utrwalali prawidłową artykulację głosek. Komisja konkursowa: Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie Joanna Litwiniuk-Kupisz, logopeda z PPP we Włodawie Anna Mazgaj, nauczyciel języka polskiego Aldona Zdunek, nauczyciel wczesnoszkolny Patrycja Gąszcz.

Siedmiu najlepszych uczniów otrzymało dyplom „Mistrza Pięknego Mówienia”. Pozostali uczestnicy, którzy wykazali się wyjątkową poprawnością artykulacyjną oraz ogólnym wyrazem artystycznym otrzymali nagrody.

Nagrody w postaci książek ufundowała Rada Rodziców szkoły oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włodawie.

MISTRZOWIE PIĘKNEGO MÓWIENIA:

Lewis Aurelia Carmel

Skoczylas Alicja

Sugier Kaja Dorota

Karyba Oskar

Leśniak Adam

Olszewski Szymon

Żmuda Natalia

UCZNIOWIE NAGRODZENI z kl. I-III: Bajuk Zuzanna, Nikola Pawlik, Natalia Masłowska, Franczak Klaudia, Hordejuk Izabela, Mucha Alicja Małgorzata, Paterek Gabriela, Gaj Kacper, Borzęcka Kaja, Hordejuk Karolina, Kostrzewska Zofia, Kozieja Łukasz Mariusz, Leśniak Jagoda, Łągwa Julia, Mróz Maciej, Trochanowska Sonia, Zając Wiktoria, Bajuk Aleksandra, Hołowacz Natalia Magdalena, Kaźmiruk Szymon Sławomir, Parczewska Iga, Świstoń Bartosz Kachniarz Lidia Katarzyna, Machnow Laura, Wysokińska Maja, Bekiesza Paweł, Chwedoruk Gabriel, Chwedoruk Wioleta, Dudzik Mateusz Eligiusz, Kępiński Olaf, Sławiński Kacper, Żmuda Julia, Janowicz Łucja, Łopuszyńska Kalina, Mazgaj Piotr Jakub, Popławski Antoni, Ładziak Natalia.

UCZNIOWIE NAGRODZENI z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO: Bajdek Jakub, Czerkawska Daria, Czop Michał, Donica-Czerkawski Dawid, Kotiuk Julia, Styburska Anna, Antoniuk Szymon, Dąbczak Oskar, Drejewicz Mieszko, Fox-Hulme Gabriela, Kaczan Roksana, Leśniak Klaudia, Parczewska Laura, Patczyk Laura, Peruta Nikodem, Ptaszyński Patryk, Rędziniak Anna, Romańczuk Julia, Stelmasiewicz Malwina, Tajer Weronika, Gierach Maciej.

NAGRODZONYM UCZNIOM GRATULUJEMY!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Anna Gajewska-Dorosz

logopeda szkolny