SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZKĄ ZE SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

W ramach projektu na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Chełmie, który przygotowały Monika Bójko, Sylwia Faderewska, Sylwia Piechowicz oraz Ewa Puchacz, w dniu 12 grudnia odbyło się spotkanie z wolontariuszką schroniska panią Katarzyną Szynal. Dzieci obejrzały zdjęcia podopiecznych schroniska, dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy w schronisku oraz jego mieszkańców - psów i kotów. W schronisku przebywa obecnie ok 100 zwierząt. Dzieci dowiedziały się również, w jaki sposób można adoptować zwierzątko. Spotkanie dało dzieciom wiele radości i rozbudziło zamiłowanie do zwierząt, o czym świadczy fakt, że pytań do pani Kasi nie było końca. Dzieci również chętnie opowiadały o swoich ulubieńcach.