III SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY PROMUJĄCY ZDROWIE PSYCHICZNE

 

 

         Uwieńczeniem projektu profilaktycznego „Bliżej siebie” był III Szkolny Konkurs Profilaktyczny Promujący Zdrowie Psychiczne, na który składał się konkurs plastyczny
oraz konkurs literacki
pod wspólnym hasłem projektu: „Bliżej siebie”.

W ramach konkursu plastycznego każda klasa miała za zadanie przygotować wspólny plakat promujący właściwe relacje interpersonalne. 6 plakatów zostało nagrodzonych, a 5 wyróżnionych. 

Konkurs literacki z kolei skierowany był do uczniów klas III-VIII. Spośród 110 złożonych przez uczniów prac powołana komisja nagrodziła 4 oraz wyróżniła 28 prac.

Osoby nagrodzone oraz wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe podczas imprezy podsumowującej realizację projektu (lista klas i osób nagrodzonych i wyróżnionych
w obydwu konkursach znajduje się poniżej).

 

 

Koordynatorzy projektu:

 

                                                                                                       Maria Pogonowska

                                                                                                       Anna Hołowacz-Zacharska

 

 

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych w poszczególnych konkursach:

 

konkurs plastyczny:

 

Nagrody otrzymały:

klasa klasa  1 b – opiekun p. M. Drob,

klasa 1 c – opiekun – p. J. Piwońska,

klasa 2 b – opiekun – p. R. Łukaniuk –Pawelec,

klasa 4 c – opiekun – p. A. Galus,

klasa 5 a  – opiekun – p. J. Maciąg,

klasa 8 b – opiekun – p. M. Grzywaczewska.

 

Wyróżnione zostały prace klas:

klasa 3 a – opiekun – p. J. Sakowicz,

klasa 3 b – opiekun – p. B. Raczyńska,

klasa 4 b – opiekun – p. A. Zdunek,

klasa 5 c – opiekun – p. M. Kloc,

klasa 7 b – opiekun – p. R. Stanilewicz.

 

 

konkurs literacki:

 

Osoby nagrodzone:

Radosław Jarosiewicz – kl. VIII b

Antoni Litaszewski – kl. V b 

Jan Matczuk – kl. VIII b oraz ex aequo Aleksander Dawidek – kl. III a 

 

Osoby wyróżnione:

Anita Grządkowska – kl. III a

Julia Kępińska – kl. III a

Marianna Szeliga – kl. III a  

Julia Żmuda – kl. III a

Paweł Bekiesza – kl. III a  

Łucja Pyra – kl. III b

Roksana Brzezicka – kl. IV a

Kornelia Steć – kl. IV a

Adrian Tywoniuk – kl. IV a

Wiktoria Chełmicka  - kl. V a

Marta Kowalska – kl. V a

Gabriela Zorska – kl. V a

Bartłomiej Lange – kl. V b 

Aleksandra Grabowska – kl. V b

Natalia Fox-Hulme – kl. V b 

Anna Leszczyńska – kl. V b 

Aleksandra Matczuk – kl. V b

Julia Oszust – kl. V b 

Szymon Paciorkowski – kl. V b 

Martyna Blicharska – kl. VI a

Kewin Matczuk – kl. VI a

Sylwia Nieczypor – kl. VI a

Aleksandra Torończak – kl. VII b

Dawid Zając – kl. VII b 

Natalia Czajka – kl. VIII a

Agata Filipek – kl. VIII a

Karolina Dobrzyńska – kl. VIII b 

Patryk Kędzierski – kl. VIII b

                                                          

                        



   
 ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA: