Jak co roku w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do

XXIX  OGÓLNOPOLSKIEGO  LOGOPEDYCZNEGO KONKURSU   PLASTYCZNEGO

W tym roku konkurs odbył się pod hasłem:

Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie kl. 0-III

W ramach Konkursu należało wykonać prace plastyczne związane z tematyką lasu, rozwijające mowę oraz wzbogacające słownik, stymulujące wszystkie zmysły (wzrok, słuch węch, dotyk), usprawniające artykulację głosek szeregu syczącego (S, Z, C, DZ) oraz szeregu szumiącego (SZ, Ż, CZ, DŻ).

Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane różnymi technikami, w różnym formacie, za pomocą różnych materiałów. Niezwykłą starannością, precyzją i wyobraźnią kierowali się uczniowie, którzy wykonali prace przestrzenne.

Uczniowie nagrodzeni to: Laura Parczewska kl. 0b, Alicja Skoczylas kl. Ib, Julia Drzewiczuk kl.Ic, Iga Parczewska kl. IIb, Maja Wysokińska kl.IIc, Amelia Steniuk kl.IIc

Uczniowie wyróżnieni to: Katarzyna Mazgaj kl.0a, Daria Nowak kl.Ia, Izabela Hordejuk kl.Ib, Julia Kępińska kl.IIIa, Natalia Żmuda kl.IIIa, Marianna Szeliga kl.IIIa

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie!

Narodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

Logopeda szkolny

Anna Gajewska-Dorosz