WERNISAŻ PRAC POLI  ŁUBKOWSKIEJ

18 marca w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla uczennicy klasy VI A Poli Łubkowskiej. Odbyło się wtedy otwarcie wystawy prac  tej uzdolnionej uczennicy naszej szkoły. Wernisaż nosi tytuł „W oczach portretu”. Zaproszeni goście, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły z przyjemnością obejrzeli  41 obrazów, w tym 23 portrety, które Pola wykonała w kredce, ołówku oraz techniką mieszaną.

Po doznaniach artystycznych przyszedł czas na doznania smakowe. Dziękujemy za ufundowanie poczęstunku Rodzinie Poli i Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2.

Pomysłodawczynią wystawy jest p. Maria Pogonowska, nauczyciel plastyki i pedagog w naszej szkole.

Wystawę można oglądać w galerii „Na Piętrze” w MBP do połowy kwietnia, serdecznie zapraszamy! Poli życzymy kolejnych sukcesów artystycznych!

Tekst: Ewelina Komaszewska-Krywicka