SPOTKANIE KLAS 0 - III Z PRACOWNIKAMI SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

W dniu 20 listopada 2019 r. naszą szkołę odwiedzili pracownicy schroniska dla zwierząt w Chełmie wraz  z pieskiem. Podczas spotkania dzieci z klas 0 – III dowiedziały się, jakie zwierzęta mieszkają w schronisku, jak tam trafiają oraz w jaki sposób możemy im pomóc. Zapoznały się też z zadaniami schroniska dla zwierząt oraz poznały, na czym polega praca wolontariusza. Pani wytłumaczyła uczniom, jakie potrzeby mają zwierzęta przebywające w takim miejscu i w jaki sposób każdy z nas może im pomóc i wesprzeć .  Serdecznie dziękujemy za niezwykle ciekawe zajęcia.

Organizatorzy spotkania: Anna Popławska, Bożena Raczyńska, Ewa Puchacz, Marta Korneluk

_________________________________________________________________________________________________