Szlachetna Paczka – dziękujemy!

Po raz kolejny społeczność naszej szkoły przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku zbieraliśmy dary dla rodziny z terenu powiatu włodawskiego w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Dwie siostry, mimo trudnej sytuacji bytowej, kochają się i wspierają.
Dzięki wielkiemu sercu pracowników szkoły, uczniów i rodziców udało się zebrać żywność, środki czystości, buty, odzież, koc, pościel, książki, kosmetyki, garnki i patelnie. Rodzinie przekazano 10 paczek z darami i dwa nowe rowery.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną akcję. Wiemy, że nasze prezenty wywołały ogromną radość i łzy wzruszenia u obdarowanych Pań.

Dziękujemy!

_________________________________________________________________________________________________